Lista e Kosovës për ndeshjet kundër Çekisë dhe Anglisë (foto)

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikue listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, me 14 Nandor në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen dhe kundër Anglisë, me 17 Nandor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Shperndaje në: