Ende asnji reagim nga Kurti e Mustafa për Kadri Veselin!

Kryetari i Vetëvendosjes (VV), Albin Kurti, dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, nuk e kanë thanë asnji fjalë për ftesën që dje e mori, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, i cili ka me u intervistue nga Gjykata Speciale me 4 Dhetor.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme dhe po ashtu edhe sot, kishte reagime të shumta në mbështetje të Veselit.

Shperndaje në: