Edhe nji ftesë nga Specialja

Selim Krasniqi, asht i ftuemi i radhës nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka ba të ditun vetë ai përmes nji shkrimi të gjatë në Facebook.

“Për hir të transparencës dhe duke mos pasur të fshehë asgjë, ju informoj qe sapo komunikova me hetues të Dhomave të Specializuara!! Mu komunikua gojarisht ftesa për në Hagë, por unë personalisht kërkova që ç’do veprim të jetë zyrtar e në rrugë ligjore”.

Shperndaje në: