Kompozitorja e njoftun: Kam pa burra që masturbojnë fort tue pa videoklipet me femna të deshuna që bajnë kangëtaret shqiptare (foto)

Kompozitorja e njoftun, Diana Ziu, ishte e ftueme në emisionin “Ditë e Re” ku shprehu indinjatën dhe shqetësimin për atë që po ndodh me muzikën shqiptare me promovimin e muzikës tallava

Është turp këngët që po promovohen në shumë televizione duke dhënë video klipe me këngëtarët e tallavasë dhe mënyrën që nxjerrin hiret.

Unë kam qëndruar në shumë ambiente ku kemi shitur piktura kemi parë burra që masturbohen duke parë videoklipe të grave e burra të zhveshur që harxhojnë mbi 25 mijë euro për të bërë videoklip.

Kjo është muzika shqiptare?! Këto këngëtarë të vipave që bëjnë show Vera mi sjell atje.”

Shperndaje në: