Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë që sheh n’udhë… për nji foto në Instagram (foto)

Nëse për çdo femën asht e randësishme që me eksplorue botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi.

Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për faktin se ka realizue foto në monumentet ma të famshme në botë tue u puthë me të huej të rastësishëm./TemA

Shperndaje në: