Gjykata Speciale i dërgon ftesë Fitim Selimit

Doktori i mirënjoftun dhe anëtari i PDK’s, Fitim Selimi, përmes nji postimi në Facebook ka lajmërue se ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale.

Rrokum Tv,  bazue në burimet tona kishte raportue kohë më parë se kjo gjykat ka nis ftesen për doktorrin e mirnjohun nga Lipjani Fitim Selimi ish nënkryetar i Komunës së Lipjanit, dhe is How Kryetarin e Komunës së Lipjanit, Shukri Buja(që të dy anëtar të PDK-së).

Ma posht edhe postimi në Profilin e tij në Facebook, nga vet Dr. Fitim Selimi:

Ndonëse përherë e gjallë, sot më fuqishëm më është rikthyer ndjenja e krenarisë për këtë periudhë më të ndritshme të jetës time.”, ka shkrue ai në postimin e tij. Valon Gërbeshi/ Rrokum Tv/ 

Shperndaje në: