La burrin për bokserin muskuloz, rrëfehet moderatorja shqiptare: Dynjaja mban nga 3 dashnorë e nuk ndihen (foto)

Që kur bani publike lidhjen me bokierin, Kamer Maloku, Dajana Shabani ka qenë thuejse çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave.

Dajana ma në fund ka reague lidhun me thashethemet tue u shprehë se asht pendue që e ka ba publike lidhjen e tyne.

“Ah mi Dajan ç’deshe që e postove, dynjaja mban nga 3 dashnor e nuk ndihen, ti dhe 1 të ndajnë e të lidhin si duan njerëzit”, shkruen moderatorja./TemA

Shperndaje në: