Arrestohet edhe nji pjesëtar i grupit të “Llepotës”, qe kush asht

Mbramë në Prishtinë asht arrestue edhe nji pjesëtar i grupit të Astrit Mehmetit, i njoftun si “Llepota”.

I arrestuemi asht Festim Krasniqi, i cili dyshohet se ka gjuejt me armë zjarri të Shtunën në “Duplex”.“

Lidhun me rastin në fjalë njisia policore ka identifikue dhe ka arrestue nji të dyshuen. Me vendim të prokurorit ai asht dërgue në mbajtje, kanë thanë për lajmi.net nga Policia e Kosovës.

Shperndaje në: