Arsyeja pse tifozi anglez e quen Kosovën vendin ma të mirë në botë, keni me u befasue (foto)

Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë po afron. Neser me fillim nga ora 18:00 yjet e Anglisë do zbarkojnë në “Fadil Vokrri”.

Ndërsa, tifozët veçse janë akomodue në Kosovë. Madje ata sot do ta zhvillojnë nji ndeshje miqësore me tifozët e Kosovës me fillim nga ora 17:00.

Çmimet e lira këtu kanë ba që nji tifoz me quejt Kosovën si vendin ma të mirë në botë.

“Hangra tri racione ushqim dhe piva 20 birra tue shpenzue vetëm 30 euro. Kosova asht vendi ma i mirë në botë” – ka thanë tifozi.

Shperndaje në: