Mbretnesha e filmave 18+: Ju kallxoj qysh me u sjell në krevet (foto)

E cilësueme si Mbretnesha e filmave për të rritun, Jenna Jameson, mbas nji karrierë të suksesshme në filmat për të rritun (1993-2008), ka disa këshilla për mashkujt.

44-vjeçarja ka vendosë me ju tregue mashkujve gjithçka që duhen me dijtë për me përmirësue jetën seksuale të femnave.

1. Komplimentet

Çdo ditë thoni të dashtuës tuej se ajo ka të mbasmet të shkëlqyeme. Po! Edhe pse kjo tingëllon e thjeshtë asht shumë e randësishme. Ajo ndryshoi jetën time. Kur unë shkoj cullak në banesë, burri im menjiherë më thotë: “Oh, Zot, je e pabesueshme”, dhe kjo më ban shumë ma të sigurt gjatë seksit, sepse unë ndjehem ma e lirë. Ma e rëndësishmja nga të gjitha asht që grueja të ndjehet e bukur, seksi dhe e dëshirueshme, thotë ajo.

2. Asnjiherë mos flisni për ish dashnoret

Asnjiherë..! Edhe në qoftë se ju mendoni se po i përmendni gabimet e saja, thjeshtë harroni. Fakti që juve ju kujtohet ish-e dashnorja neve na zemëron. Shmangeni atë me çdo kusht. Në qoftë se ajo përpiqet me bisedue, me mençuni heshtni. Bllokoni këtë temë mbasi gjysa e tyne po ju teston.

3. Mos shpejtoni në seks

Edhe pse jeni të eksituem dhe doni që menjiherë t’i hyni punës, mos e bani. Zvarrite derisa ajo të lutet. Asht shumë e randësishme, gratë e dijnë se si të vlerësojnë. Kur njihni nji femën mos shkoni drejt e në seks. Tregoni se ju dini se si të mbani veten nën kontroll dhe dini ta vlerësoni atë. Edhe pse shumë njerëz gjatë vonesës tranohen, por paguhen.

4. Diskutoni gjatë raportit seksual

Gjatë marrëdhanieve seksuale, bisedoni. Pëshpëriteni, asht e mahnitshme dhe e bukur. Tregoji asaj se ajo asht ma e mirë se sa kini imagjinue. Çikat e duen këtë mënyrë!

5. Fleni së bashku

Mos bisedoni për punën dhe për atë që ju pret nesër. Vetëm relaksohuni. Harroni botën, vetëm përqafoheni dhe andërroni së bashku.

Shperndaje në: