Shaqiri afër me marrë këtë vendim

E ardhmja e Xherdan Shaqirit asht gjithnji e ma larg Liverpoolit.

Aktualisht futbollisti me origjinë kosovare asht i lënduem, por edhe kur të rikuperohet plotësisht vështirë se Shaqiri ka me gjetë hapsina te ekipi i Klopp dhe për këtë arsye ish-lojtari i Bayernit dhe Interit po mendon seriozisht largimin nga The Reds në merkaton e Kallnorit.

Shperndaje në: