Marre: Shqiptari e grushton gruen midis Tirane (video)

Nji burrë asht filmue tue ushtrue dhunë ndaj grues në mes të Tiranës.

Simbas qytetareve, ata janë çift bashkëshortësh, të cilët po debatonin në fillim me fjalë, por mandej situata ka eskalue në dhunë.

Qytetari tregon se grueja i kërkonte sqarime burrit të saj lidhun me nji çashtje, por ai nuk pranonte me folë dhe e kërcënonte me u largue ose ndryshe do ‘hante dru’.

Mbas pak minutash debat, grueja asht largue, por ai e ka ndjekë mbrapa tue e goditë.

“Ik se do hash dru!”/ Plas në qendër të Tiranës, burri qëllon “sa t’i hajë krahu” gruan në mes të gjithë njerëzve on Vidnews.

Shperndaje në: