Kjo video e Messit po ban namin në internet (video)

Argjentina dhe Uruguay luejtën mbramjen e djeshme mes tyne nji miqësore në Tel-Aviv, ndërsa ndeshja u mbyll 2-2.

Megjithatë, epizodi ma i bukur i pjesës së parë ishte në minutën e 21′, kur Leo Messi dribloi rradhazi plot 5 kundërshtarë.

Messi merr zvarrë 5 kundërshtarët, kjo video po bën namin në internet on Vidnews.

Shperndaje në: