Edi Rama publikon nji hartë ku Kosova shihet mbrenda kufijve të Serbisë (video)

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ka ba nji skandal tue publikue nji hartë ku Kosova shihet mbrenda kufijve të Serbisë.

MIRËMËNGJES 😃 dhe me hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug, ju uroj një ditë të mbarë 😊”

MIRËMËNGJES 😃dhe me hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Posted by Edi Rama on E martë, 19 Nëntor 2019

Shperndaje në: