S’ka jeleka që ia nxajnë gjoksin kësaj femne ‘hot’ (foto)

Chantelle Connelly

Bukuroshja Chantelle Connelly asht njana ndër çikat që njihet për linjat bombastike të trupit të saj.

Chantelle asht aktore, e cila njihet për filmin, Gordie Shore, dhe për rolet e saj në disa seriale.

Shperndaje në: