Jennifer Lopez befason me “pagesën” që ka marrë në filmin e fundit (foto)

Kangëtarja e njoftun, Jennifer Lopez, së fundmi asht ba pjesë e nji projekti të ri kinematografik, me filmin ‘Hustlers’.

Fansat menxi presin me pa, edhe për faktin se në këtë film JLO shfaqet tepër sensuale.

Mirëpo, si gjithnji, aspekti i pagesës mbetet diçka intriguese për publikun.

Por, kangëtarja e famshme asht shprehë se nuk ka marrë asgja dhe se ka punue falas.

Shperndaje në: