“Asht kokrra e kurv*s që veç seks don”, Kejvina Kthella i përgjigjet kritikëve me këto fjalë (foto)

Modelja e njoftun, Kejvina Kthella, asht tashma në qendër të mediave.

Mbas lidhjes së saj me Redjan Rrajën ajo asht ba edhe pjesë e hetimeve të atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoja.

Nji ditë ma parë Krimet e Randa ia rikthyen asaj telefonin, por i mbajnë ende të bllokuem kerrin “Audi” dhe llogaritë bankare.

Së fundmi ajo ka dhanë nji mesazh në rrjetet sociale, mbas shumë komenteve negative që ka marrë ku e konsiderojnë k*rvë.

Ajo ka publikue nji shprehje:

“Një gjë rreth meje, vërej stile të çuditshme, energji e keqe, poshtërsi m*ti“, shkruen ajo në rrjetin social Instagram.

Shperndaje në: