AC Milan: “Jemi në mbështetje të motrave dhe vllazënve tanë në Shqipni” (foto)

Ekipi i AC Milan ka reague mbas tërmeteve që goditën Shqipninë

Nëpërmjet nji postimi në rrjetet sociale, ekipi i Milanit ka dalë në mbështetje të shqiptarëve.

“Në këto momente të vështira, mbështetja jonë asht për vllaznit dhe motrat tona në Shqipni që u goditën nga nji tërmet katastrofik. Qëndroni të fortë.”, shkruen ekipi kuqezi.

Shperndaje në: