Panik në Durrës, tërmeti damton spitalin, qe momenti kur mjekët e pacientët dalin me vrap jashtë (video)

Nji tjetër lëkundje e fortë ka tronditë këtë mesditë Shqipninë.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.1 të shkallës Rihter dhe ka shkaktue panik te qytetarët.

Në nji video shihen mjekët, tue dalë me vrap jashtë. Siç shihet nga video, spitali ka pësue jo pak dëmtime nga tërmeti.

Shperndaje në: