Demi Rose pozon para kerrit të saj luksoz (foto)

Modelja dhe tashma nji grue e suksesshme në biznis, shpesh provokon fansat me poza të ndryshme dhe shumë provokuese, ndërsa kësaj herë ka ekspozue kerrin e saj luksoz.

Shperndaje në: