Messi e fiton “Topin e Artë”

Momenti i shumëpritun erdhi.

Trofeun e ‘Topit të Artë’ e ka fitue sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi.

Çmimi ‘Topi i Artë’ i dhurohet futbollistit më të mirë të vitit dhe ky çmim për vitin 2019 i ka takue sulmuesit të Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi.

Shperndaje në: