“Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se ia kanë… marrë gruen dhe ia kanë çue në Golem (video)

Derisa kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ka qenë tue takue disa banorë të prekun nga tërmeti, nji prej tyne ka kambëngulë me takue atë.

Halli i qytetarit ka qenë i pabesueshëm.

Aiu iu ankue Ramës se ia kishin rrëmbye gruen dhe ia kishin çue në Golem.

Shperndaje në: