Haradinaj tregon çfarë raporte ka me Isa Mustafën dhe Kadri Veselin

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka tregue çfarë raporte ka me Isa Mustafën dhe Kadri Veselin, njofton Klan Kosova.

“Ne kemi pasur komunikim të vazhdueshëm, tani nuk kemi komunikim intensiv. Kam pasur sfidat e mija kur ishte koha e takës e ndarjes. Ato kanë lënë pak shenja tek unë, ata që nuk më kanë përkrahur, më kanë mërzitur në atë kohë. Por, e ruaj respektin për ta, kemi bashkëpunuar”.

“Aleanca nuk bën bllok me askënd veç në tema, aty ku ka qëndrim të drejtë japim përkrahje por nuk bëjmë marrëveshje shabllon”.

Shperndaje në: