Ilir Meta puth qenin hero të FSK’s (video+foto)

Presidenti i Shqipnisë, Ilir Meta, asht tue qëndrue sot në Kosovë. Ai ka qëndrue edhe në Kazermën e FSK’s, “Adem Jashari”, në Prishtinë, ku u prit me nderime të nalta nga njisitet ushtarake dhe policore.

E, presidenti Meta nuk harroi me falenderue edhe qenin hero të FSK’s, i cili pshtoi jetë mbas tërmetit.

Por, këtë Meta e bani me nji gjest mjaftë të veçantë, tue u përkulë dhe e puthë në ballë qenin hero.

Shperndaje në: