Dardan Sejdiu tërhiqet përfundimisht nga politika: Kjo asht puna e re (foto)

Mbas dështimit në zgjedhjet e fundit parlamentare disa nga ish-deputetët e PSD’s janë tërheqë nga politika Së fundmi, edhe Dardan Sejdiu ka ba shkëputje përfundimtare nga kjo fushë dhe ka fillue punën si konsullent menaxhimi në biznis, shkruen Gazeta Metro.

Ish-deputeti i VV’s, mandej i PDS’s ka ndryshue statusin e punës në rrjetin social Linkedin, ku nga tash nuk ka me qenë politikan po ka me ju kthye asaj që ka studiue, ekonomisë, si konsullent menaxhimi në ‘IEDC – Bled School of Management’.

Shperndaje në: