Xhama të thyem dhe pllaka të damtueme, video nga tritoli në lokal (video)

Shpërthimi me tritol në derën e nji lokali tronditi kryeqytetin e Shqipnisë mbramjen e kalueme.

Eksplozivi i ishte vendosun nji bar-kafe në rrugën “Shyqyri Brari”, pranë Kopshtit Botanik.

Nga tritoli nuk ka pasë persona të lënduem fatmirësisht, ndërsa raportohet vetëm për dame materiale.

 

Shperndaje në: