Sonte “dueli i artë”, Andy Ruiz dhe Anthony Joshua ngjiten në ring, qe n’sa ora

Gjithçka asht gati për super duelin e peshave të randa mbramjen e sotme në Arabinë Saudite.

Cerimonia e peshimit ka evidentue edhe njiherë diferencën e staturave mes Andy Ruiz e Anthony Joshua, që pamvarësisht 10cm gjatësi ma shumë, peshon rreth 21 kg ma pak se rivali meksikan.

Dueli zhvillohet të Shtunën në orën 21:00.

Shperndaje në: