Kqyreni çka ban Ruiz derisa Joshua ishte tue dhanë intervistë mbas ndeshjes (video)

Anthony Joshua ka fitue mbrame revanshin ndaj Andy Ruiz ne boks.

Gjate 12 raundeve, Joshua ishte ma i mire, prandaj me piket e referave edhe rifitoi titullin.

Mbas ndeshjes, perderisa ishte tue dhane interviste live, afrohet Ruiz dhe i kerkon edhe nji match tjeter.

Duket se kemi me pase nji akt te trete te rrehjes Joshua-Ruiz./Rrokum.TV

Shperndaje në: