Haradinaj thirr konferencë për media

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka me mbajtë nji konferencë për media.

Kështu ka njoftue Zyra për Komunikim Publik nga kryeministria.

Konferenca asht paralajmërue për orën 15:00 dhe ka me u mbajtë në godinën e Qeverisë.

Shperndaje në: