Vazhdon telenovela e takimeve LDK-VV!

Ka mbarue takimi mes liderëve të LDK’s dhe LVV’s në ambientet e Kuvendit të Kosvës.

Për media foli, Glauk Konjufca nga LVV, i cili tha se edhe mbas këtij takimi nuk asht arritë ende marrëveshje, por u shprehë optimist për të.

“Ka gatishmëri nga dyja palët që marrëveshja të arrihet. Jemi bindur që deri me datën 26 do ta bëjmë marrëveshjen. Ne kemi folur për shumë pika sot por nuk mund të përgjigjem më shumë. Takimi i nesërm do të sqaroj shumë gjëra
.”, tha ai.

Shperndaje në: