Modelja e famshme e “djeg” rrjetin me fotot e fundit (foto)

Ajo aktualisht asht tue shijue ditën e saj të fundit “në parajsën” e Tajlandës dhe Demi Rose u sigurue me shfrytëzue atë tue realizue nji set fotografik mjaft hot.

Shperndaje në: