Zogu nga Komorani që po trazon ujnat në rrjete sociale dhe konkurron Kim Kardashian (foto)

Sa herë përmendet Kim Kardashian, na vijnë ndërmend format e saj bombastike. Ylli u ba shembull për shumë çika, jo vetëm për stilin, por edhe për të mbasmet e saj.

Por, duket se nji shqiptare e konkurron ma së miri 39-vjeçaren. Ajo asht çika bukuroshe nga Komorani (Kosovë) Uresa Zogu./JavaNews

Shperndaje në: