As Ibrahimovic nuk mundet me shpëtue këtë Milan të dobët

Milani e ka nisë me barazim vitin 2020, tue mos arritë fitore tash e tri ndeshje radhazi, me bilanc prej dy barazimeve dhe nji humbje.

Ndeshja e zhvillueme sot në ‘San Siro’ përfundoi me rezultatin që edhe nisi ndeshja, 0-0.

Në këtë ndeshje debutoi përforcimi i fundit i ‘Rossonerëve’, Zlatan Ibrahimovic, i cili hyni si zavendësues i Krzysztof Piatek në minutën e 55’t, por nuk arriti as ai me lanë gjurmë.

Shperndaje në: