Ibra shënon, Milani fiton

Milan asht rikthye te fitorja mbas tri xhirosh, tue e mposhtë 0-2 në udhëtim Cagliarin.

‘Rossonerët’ kanë ba reagimin e pritun prej kohësh, tue regjistrue nji paraqitje të mirë, në fushën e Cagliarit.

Gollat i realizuen sulmuesit Leao dhe Ibrahimovic.

Shperndaje në: