Kur jep këshilla ylli i filmave 18+ (foto)

Nëse doni me pyet nji njeri me marrë këshilla seksi, kush kishte me qenë ai?

Me siguri që nuk keni me u zhgënjye nëse ju themi se këtë herë këshillat kemi me i marrë nga ish-pornostarja Mia Khalifa.

Në nji interviste për “Men’s Health”, ajo ka tregue disa sekrete të vogla dhe ka nda eksperiencën e saj me mashkujt, e jo vetëm.

Ma poshtë gjeni disa nga pyetjet ma interesante, të cilave ju asht përgjigj Mia:

Ku ndodhet Pika G?

Pika G ndodhet në fillim të murit vaginal, mes hapjes dhe qafës së mitrës. Do ta kuptoni që po e prekni, kur të ndieni sikur po prekni nji sipërfaqe pak ma të ashpër, si sipërfaqja e nji arre.

Qysh me ba nji femën me arritë orgazmën?

Mvaret nga shumë faktorë, tue nisë nga puthja, te mënyra e të sjellunit ambël apo me dhunë, mvaret si e don çika. Nuk asht se ka nji recetë të saktë, thjeshtë duheni me i ndjekë emocionet tueja. Zhurmat janë nji shej se ajo po shkon drejt orgazmës, apo që ju jeni në rrugën e duhun.

Qysh me rritë penisin në mënyrë manuale, pa ndërhymje? A ndikon madhësia?

Simbas Mias madhësia nuk ka aspak randësi. Ajo thotë se seksin ma të mirë e ka krye me mashkuj që dinë të sillen në krevet, që dinë qysh me trajtue nji femën te puna e qejfit, jo që e kanë domosdoshmënisht të madh apo të vogël. Nëse e keni të vogël, vendosni nji jastëk poshtë shpinës të saj.

Sa duhet me zgjatë seksi?

Mendoj se nji e shpejtë zgjat nga 5 në 7 minuta. Diçka që asht ma pasionante zgjat diku te 10-15 minuta. Lodhem dhe nuk më duket ma interesante nëse seksi real zgjat ma shumë.

A dhemb seksi anal?

Po, dhëmb dhe dhëmb shumë. E vetmja herë kur femnat pranojnë me krye seks anal, asht kur ata janë me të vërtetë shumë të dashunueme me partnerin e tyne. Mjaft lubrifikant mundet me iu ardhë në ndihmë. Asht nji lloj tjetër kënaqësie, edhe pse dhemb.

Qysh mundem me zgjat ma shumë në seks?

Futeni dhe nxirreni shumë ngadalë herë mbas here. Nëse e shihni që jeni shumë afër momentit të ardhjes vazhdoni sërish në të njajtën mënyrë. Ajo nuk ka me kuptue dhe kënaqësia ka me zgjatë.

Shperndaje në: