Isa Mustafa: Zgjidhjen e jep Vetëvendosje, jo LDK

Ambasadori i SHBA në Kosovë, Philip Kosnett, dhe ish-shefi i misionit të OSBE, William Walker, sot zhvilluen takim me liderët e LDK’s.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, mbas takimit që ka zhvillue me ambasadorin e Shteteve të Bashkueme të Amerikës, Philip Kosnett, ka thanë se zgjidhjen duhet me ofrue Lëvizja Vetëvendosje dhe jo partia të cilën ai e drejton.

Shperndaje në: