Nana ma “bombë” e Instagramit: Fotot e saj “dhezin” rrjetin (foto)

Tammy Hembrow asht nji nga influencueset ma seksi të Instagramit.

Tammy asht nanë e dy fëmive dhe kjo asht ajo që e ban ma tërheqëse mbasi treupi i saj asht mjaft i tonifikuem edhe mbas shtatzanisë.

Shperndaje në: