Del video e vrasjes së ‘La Katrinës’, shefes së kartelit të drogës (video)

KUJDES: PAMJE TE RANDA

Publikohen pamjet e vrasjes së nji prej femnave ma të njoftuna në botën e trafikut të drogës në Meksikë. Maria Guadalupe Lopez Esquival, njihej si La Katrina, shefe e nji karteli droge dhe drejtuese e nji ekipi vrasësish.

21-vjeçarja kishte sulmue ushtrinë, policinë dhe gardën në qytetin e saj.

Shperndaje në: