Vjedhje spektakulare, hajnat futen me Range Rover në argjendari (video)

Ky asht momenti tronditës kur nji bandë futet me Range Rover me vjedhë në nji argjendari në Londër.

Në pamjet filmike shihet se mbasi hajnat futen mbrenda me kerr godasim me çekiç raftet dhe mandej marrin sendet me vlerë.

Por, ata nuk mundën me marrë kerrin e tyne mbrapsht mbasi pronari i dyqanit nuk i lejoi mbasi i pengoi me nji shufër hekuri.

Mandej, hajnat u arrestuen nga policia.

Shperndaje në: