E bujshme: Adnan Januzaj drejt Serie A, s’keni me besue te cili ekip

Roma u detyrue me ndërhy në merkato mbas lëndimit të Nikolo Zaniolo. Talenti i verdhekuqve ka mbyllë sezonin mbas këputjes së ligamenteve dhe në këtë formë ekipi kërkon nji zavendësues të tij.

Alternativa e fundit për italianët asht Adnan Januzaj. Aktualisht, sulmuesi asht pjesë e La Liga ku aktivizohet me Real Sociedad.

Shperndaje në: