Kurti dhe Thaçi s’i flasin njani-tjetrit (video)

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njiherit pretendenti kryesor për kryeministër, Albin Kurti nuk e ka ndërmend assesi me i ndreq raportet me presidentin e Republikës, Hashim Thaçin.

Ata edhe sot nuk janë përshëndetë me njani-tjetrin.

Indeksonline ka ‘kapë’ disa momente në Katedralen “Nëna Terezë” në Prishtinë, ku shihet Kurti dhe Thaçi shumë afër njani-tjetrit, por me marrëdhanie “të ftofta”.

Shperndaje në: