Video për Rexhep Selimin n’Facebook: Shokët po dyshojnë se ai po “knon” n’Hagë!

Në shumë faqe në rrjete sociale po qarkullon nji video nga debati i ashpër Haradinaj-Selimi në Kuvendin e Kosovës.

Në këtë debat, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj kishte drejtue akuza të kohës së luftës dhe mbasluftës në drejtim të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi.

Para se me akuzue se ka “knue n’Hagë”, në këtë debat Haradinaj kishte thanë që Rexhep Selimit kurrë asnjë therrë nuk i kishte hy n’kambe dhe mbas lufte asnji ditë burg nuk e kishte mbajte, si dhe e kualifikon si nji – “rrenc të madh”./Lajmi.net/

Shperndaje në: