Edhe nji ftesë nga Specialja, ish-ushtari i UÇK’s thirret si i dyshuem në Hagë

Selim Krasniqi, ish-ushtar i UÇK’s, ka marrë sot ftesë nga Specialja.

Postimi i plotë pa ndëhymje i tij:

Ne keto momente pranova ftesen nga zyra e prokuroris se specializuar, per tu paraqitur ne Hage me: 06 02 2020, ne cilesin e te dyshuarit! Krenar me luften e UÇK-ves, kontributin tim dhe familjareve te mi dhe gjakun e derdhur per Liri. Lavdi gjithe te reneve per Liri.

Shperndaje në: