Përfundon mbledhja e LDK’s, kjo asht deklarata e Mustafës

Ka perfundue mbledhja e LDK’s.

Mbas mbledhjes, kryetari i LDK’s, Isa Mustafa, asht deklarue per media, përcjell Rrokum.TV

“Na mbesim te perkushtuem per marreveshje, por qe respekton vullnetin e qytetareve te shprehun ne zgjedhjet e 6 Tetorit. Propozimi yne asht shume i balancuem dhe mendojme qe VV duhet me trajtue ne menyre te veçante. Deri ne fund te kesaj jave duhet ose me ba marreveshjen ose me konstatue qe s’ka kushte per marreveshje. Na mbesim ne kushtet tona per VV’n”, ka thane Mustafa.

Shperndaje në: