Kurti i thotë do fjalë për takimin 5 minutësh me Grenell

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, ka thanë se me Richard Grenell kanë diskutue për ekonominë dhe mundësinë e hapjes së vendeve të reja të punës.

Kurti ka thanë se duhet nevojë urgjente për zhvillimin ekonomik.

Ne diskutuam për nevojën urgjente që të përqendrohemi në zhvillimin ekonomik dhe për të hapur mundësi punësimi”, ka shkrue Kurti në Twitter.

Shperndaje në: