E bujshme: Carlos Tevez drejt rikthimit te Manchester United

Nuk asht nji fantazi merkato, por asht nji realitet. Carlos tevez asht vetëm nji hap pranë rikthimit te ekipi i Manchester United, aty ku sulmuesi argjentinas ka luejt edhe në periudhën 2007-2009, ndërsa mandej kaloi te rivalët e Cityt.

Tevez, i cili me 5 Fror mbushë 36 vjet, nuk ban ma pjesë në planet e drejtuesve të ri të Boca Juniors dhe ka gati rikthimin e bujshëm në Europë, aty ku United e pret me krahë hapun…

Shperndaje në: