Specialja nuk ndalet, qe kush asht i ftuemi tjetër

Specialja nuk po i ndal ftesat e saja në Kosovë.

Së fundmi, ky institucion ka ftue edhe Hajrush Kurtaj, ish-pjesëtar i UÇK’s, si dhe kryetar i degës së OVL në Kaçanik.

Këtë e ka ba të ditun përmes nji postimi në Facebook, kryetari i OVL UÇK’s, Hysni Gucati.

Shperndaje në: