Pamje të randa nga tërmeti në Turqi, 22 të vdekun (foto)

Mbramë Turqia asht goditë nga nji tërmet me magnitudë 6.8 ballë i shkallës rihter.

Nga ky tërmet deri tash raportohet se 22 persona kanë humbë jetën si dhe 1030 persona janë lëndue.

Shperndaje në: