Modelja shqiptare që pozon cullak zbulon “sekretin” nga jeta private (foto)

Prej vitesh Iva Aliko asht përfolë për jetën private dhe lidhjen e saj me nji ish deputet, emnin e të cilit nuk e zbuloi.

Pak kohë ma parë Iva ka tregue se asht nda nga ish deputeti dhe tashma asht në nji lidhje të re dashnie.

Gjatë nji interviste për “Bluetooth”, Iva ka tregue “sekretin” se ai nuk i përket aspak botës së showbizit dhe asht biziesmen.

“Jo, Iva nuk ka në krah asnjë partner të famshëm, partneri im nuk ka asnjë lidhje me muzikë apo ‘showbiz’, por me biznes”, ka rrëfye modelja.

Shperndaje në: