Ky asht momenti kur u rrxue helikopteri, në të cilin vdiq Kobe Bryant (video)

Ish-ylli i basketbollit, Kobe Bryant dhe çika e tij 13 vjeçare, kanë ndrrue jetë mbas nji aksident me helikopter në Californi.

Nji fanse e Bryant ka postue videon qe thote se asht nga momenti i aksidentit te helikopterit ne te cilin ndodhej Bryant.

Shperndaje në: